Parse error: syntax error, unexpected '[' in /www/generacjaplus.pl/wp-content/mu-plugins/lesgold.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/generacjaplus.pl/wp-content/mu-plugins/lesgold.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code:183) in /www/generacjaplus.pl/wp-content/themes/Divi/header.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/generacjaplus.pl/wp-content/mu-plugins/lesgold.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code:183) in /www/generacjaplus.pl/wp-content/themes/Divi/header.php on line 1
inicjatywy | Generacja Plus to grupa młodych wolontariuszy, którzy doświadczyli w swoim życiu ingerencji Boga

INICJATYWY GENERACJI PLUS

Generacja PLUS realizuje kilka stałych projektów, dzięki którym docieramy do szkół, a także do setek mieszkańców miast, w których organizujemy nasze spotkania. Każda z naszych inicjatyw ma na celu skłonienie do refleksji nad życiem. Jeśli spotkałaś/eś nas na ulicy Twojego miasta, to prawdopodobnie zaczepiliśmy Cię, by móc przez chwilę z Tobą o tym porozmawiać.

Kliknij na każdą z akcji, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej.


Szkoły na Plus

Nasi wolontariusze prowadzą lekcje wychowawcze i lekcje religii, podczas których używają różnych form rozmowy, multimediów po to, by podzielić się swoim doświadczeniem. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która przedstawia zaproponowane przez uczniów tematy lekcji. Nasza misja prowadzi również prelekcje i rekolekcje dla całych szkół.


Zanim umrę, chcę…

Można poświęcić swoje życia na gonitwę za marzeniami, planami, celami, możesz też po prostu wykorzystać każdą chwilę, by żyć pełnią życia. Przez naszą akcję chcielibyśmy Cię zachęcić do refleksji nad Twoim własnym życiem. Czy potrafisz sięgnąć dalej, poza horyzont tego, co jest tu i teraz?
www.zanimumre.pl | facebook.com/ZanimUmreChce


Jaki jest Twój Bóg?

Jaki jest Bóg? W jaki sposób Go poznać?
Spotkaj nas na jednej z ulic Twojego miasta i pozwól przeszkodzić sobie w codziennym biegu. Pozwól, że zadamy Ci jedno z najważniejszych pytań…Jaki jest TWÓJ Bóg? W kogo wierzysz? W czym lub kim pokładasz nadzieję? Kim jest Bóg opisany w Biblii?
www.facebook.com/JakiJestTwojBog


Podaj dalej

Podaj-dalej.com to inicjatywa, która ma na celu zainspirować Ciebie do okazania bezinteresownej miłości drugiej osobie w bardzo praktyczny sposób! Jeśli spodobało Ci się to jak zostałeś potraktowany, po prostu przekaż to dalej!
www.podaj-dalej.com